بیکرانگی

وبلاگ دکتر وحید سهرابی فر

بیکرانگی

وبلاگ دکتر وحید سهرابی فر

سلام
* این وبلاگ دریچه ای است به جهانی که من در آن زندگی می کنم، یعنی جهان افکارم. بنابراین هر بحثی که در آن مطرح می شود، به مانند یک فرایند در حال تکامل است و در روندی که طی می کند ممکن است دچار تغییر و تحول شود.
* حضور شما در این جهان و اشتراک افکار و نزدیک کردن افق های نگاه به یکدیگر، از عمده ترین دلایل ایجاد این وبلاگ است.
* "سرگشته" و "بیکرانگی" دو واژه ای هستند که در ذهن من جایگاه خاصی دارند، و از وبلاگ قبلی ام با من همراه بوده اند.
وحید سهرابی فر

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

۱ مطلب در آبان ۱۳۹۰ ثبت شده است

کوی عدم

۰۱
آبان

این روز ها درس می خوانم ، خیلی درس می خوانم به طوری که از بعد نماز صبح بیدارم تا ساعت 11 شب که دوباره بخوابم . از برنامه ای که دارم لذت می برم و واقعا احساس رضایت دارم .یکی از دلایلی که به وبلاگ سر نزدم هم همین برنامه فشرده بود . اما دیروز مسئله ای برایم پیش آمد ، و مقدار قابل توجهی از آرامش فکری مرا از بین برد و ذهنم را درگیر قضیه ای دیگر کرد (امیدوارم به خوبی و البته به سرعت حل شود) . بعد از این قضیه  فکر می کردم میلیون ها و شاید میلیاردها عوامل دست به دست هم داده اند تا من ساعتی در آرامش و بدون هیج مشکلی به فعالیت مورد علاقه ام بپردازم . میلیاردها عواملی که شاید حتی به نظر هم نیایند . نعمت های بیشماری که شکرش پیشکش ، اصلا به یادش نیستم ....
خدایا شکرت ...

=========================
پ ن : چند روزی است  دوباره این شعر زیبا و پر از معنا به ذهنم رسیده . راستش هرچی سعی کردم نتوانستم متنی در باره اش بنویسم . فقط خود شعر را برایتان می نویسم :

هر که در کوی عدم رفت ، نیامد به وجود * به یقین در پس این پرده تماشایی است


پ ن 2 : با تشکر از دوستانی که در این مدت پیگیر وبلاگ بودند ، سعی میکنم از این به بعد هر 10 روز وبلاگ رو بروز کنم و بیشتر از این بد قولی نکنم .

  • وحید سهرابی فر